З нагоди 100 – річчя «Карпаті Ігоз Со» Йосип Борто вручив відзнаки облради кращим газетярам

Print Friendly, PDF & Email

На урочистих заходах з нагоди святкування 100 – річчя з дня заснування газети «Карпаті Ігоз Со» відзнаки облдержадміністрації і обласної ради, якими вшановано газетярів за високий професіоналізм, творчу майстерність, об’єктивне і широке висвітлення подій Закарпаття, діяльності органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, активну громадянську позицію,  вручили  перший заступник голови облради Йосип Борто та заступник голови ОДА Ольга Травіна.

Так, відповідно до розпорядження голови облради Михайла Рівіса Грамотою обласної ради нагороджено: редакторів відділів – Мадяр Тімею Яношівну  та  Сабо Шандора Шандоровича,  а також літературного редактора газети Тимко Олену Йосипівну.

Подяку обласної ради оголошено фотокореспондентові газети Зунко Барнабашу Людвіковичу.

Найвищої спільної відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудного знаку «За розвиток Закарпаття» удостоївся директор видання Дунда Юрій Іванович. Відповідне розпорядження підписали голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та в.о.голови ОДА Олексій Гетманенко.

Відтак, керівництво області поспілкувалось із колективом, розпитало про плани на майбутнє та побажало успішного втілення в життя.

 Виконавчий апарат облради