З початку війни в Україні Великоберезнянська школа-інтернат прихистила 1000 переселенців

Print Friendly, PDF & Email

Про це сьогодні під час робочої зустрічі із керівництвом Закарпатської обласної ради повідомила керівник закладу Іванна Шулевка.
 
Вона також розповіла, що Великоберезнянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів Закарпатської обласної ради налічує 140 вихованців. А також — 103 працівників, з яких — 45 педагоги, 51 людина адміністративно-технічного персоналу та 7 медпрацівників.
 
Насправді потужність інтернату удвічі більша. Тут можна навчати 300 вихованців. Більше половини дітей, котрі зараз мешкають у закладі — з різних куточків області. серед них є і внутрішньо переміщені особи.
 
Голова обласної ради Володимир Чубірко запропонував попрацювати над розширенням профілю закладу аби здійснити добір вихованців.
 
У 2022 році школа-інтернат на статутну діяльність отримала державну субвенцію у сумі 4 млн 880 тис та близько 10 мільйонів з обласного бюджету.
 
Основна частина розходів складає близько 7 млн на зарплатню працівникам. Решта — на харчування, енергоносії, обладнання, матеріали, інвентар, медикаменти. Заклад отримав також гуманітарну допомогу у вигляді холодильників, генераторів та харчування.
 
На 2023 передбачено Великоберезнянській загальноосвітній санаторній школі-інтернату виділено 8 , 5 млн грн. освітньої державної субвенції та близько 7 мільйонів грн з обласного бюджету.
 
Зі слів Іванни Шулевки, у інтернату є потреба у закупівлі ліжок, оскільки з початку вторгнення окупантів в Україну, тут прихистили понад 1000 внутрішньо переселених українців.
 
Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada