З В І Т Депутата Закарпатської обласної ради ради VIIІ скликання САРАЙ РОМАНА ДМИТРОВИЧА

Print Friendly, PDF & Email

ЗВІТ
Депутата Закарпатської обласної ради ради VIIІ скликання
САРАЙ РОМАНА ДМИТРОВИЧА

обраного на місцевих виборах 2020 року від Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» за 2022 рік

Зустрічі із виборцями:

За звітний період мною на особистих прийомах прийнято 14 (чотирнадцять) громадян;

проведено 6 (шість) робочих зустрічей із мешканцями виборчого округу:

з/п

Місце та час зустрічі

Тематика зустрічі

Приблизна кількість присутніх на зустрічі громадян

1

26 червня, Тер’є-Реметівська громада, Порошківський ЗЗСО, с. Порошково, вул. Центральна, 81

Зустріч з виборцями в рамках проведення спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – ПОРУЧ, який мав на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

25

2

27 серпня, Середнянська громада Худлівський ЗНЗ І-ІІІ ступенів, с. Худлево, Підгірна, 44

Зустріч з виборцями після відкритого уроку з футболу, на розгляді були питання розвитку футболу в Ужгородському районі та можливі шляхи фінансування.

30

3

01 вересня, Чертежська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Середнянська громада с. Чертеж, вул. Миру, 37

Зустріч з виборцями після урочистої лінійки присвяченої Дню знань в Чертежській ЗОШ І-ІІІ ступенів, на розгляді були питання розвитку освітньої галузі району, її матеріально-технічне забезпечення.

20

4

01 вересня, Середнянська громада Худлівський ЗНЗ І-ІІІ ступенів, с. Худлево, Підгірна, 44

Зустріч з виборцями після урочистої лінійки присвяченої Дню знань в Худлівському ЗНЗ І-ІІІ ступенів, на розгляді були питання розвитку освітньої галузі району, її матеріально-технічне забезпечення.

30

5

01 вересня, Середнянська громада Верхньосолотвинський НВК ДНЗ-ЗОШ І ступеня, с. В.соловино, 6Б

Зустріч з виборцями після урочистої лінійки присвяченої Дню знань в Верхньосолотвинському НВК ДНЗ-ЗОШ І ступеня, на розгляді були питання розвитку освітньої галузі району, її матеріально-технічне забезпечення.

12

6

02 листопада, Середнянська громада, Середнянська селищна рада, Смт. Середнє, вул. Закарпатська, 63

Зустріч з виборцями в органі місцевого самоврядування після наради директорів шкіл та вчителів фізкультури, на розгляді були питання розвитку освітньої галузі району, її матеріально-технічне забезпечення

20

Сприяв у розгляді 7 заяв і звернень, щодо отримання громадянами матеріальної допомоги в рамках виконання Регіональної програми «Турбота» у 2022 році, у зв’язку з важкими хворобами та скрутним матеріальним становищем заявників.

Діяльність у раді:

Відвідав 8 сесій ради з 8, що складає 100 %.

Зокрема за згаданий період долучився до прийняття близько 500 рішень Закарпатської обласної ради.

Здійснив виступів на сесії – 7.

Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійними комісіями. Виступав щодо  важливих питань, які необхідно вирішити для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних та районних програм, голосував за всі рішення та звернення обласної Ради, які приймались, а також направлялись для розгляду та реагування до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України.

Відповідно до рішення обласної ради № 569 від 19.05.2022 року входжу до складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності.

Взяв участь у 4 засіданнях постійної комісії із загальної кількості 4, що складає 100 %.

У складі комісії розглянуто 10 проєктів рішень, які у подальшому були винесені на розгляд та голосування на сесії Закарпатської обласної ради.

Відповідно до покладених на мене повноважень на протязі звітного періоду продовжував головувати на засіданнях Наглядової ради Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

Був присутній та головував на  11 засідання Наглядової ради з загальної кількості 11, що складає 100%.

За звітній період Наглядовою радою було розглянуто більше 80 питань порядку денного, та прийнято більше 20 рішень, які у подальшому були винесені на розгляд та голосування на сесії Закарпатської обласної ради.

Продовжую  тримати постійний зв’язок із мешканцями області, військовими та вимушеними переселенцями, за звітний період провів 6 зустрічей  у межах депутатської роботи на окрузі. Підтримую тісні зв’язки із трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування Ужгородського району.

Будучи заступником фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» у обласній раді разом з її членами тримаю тісний контакт із волонтерськими організаціями, військовою  адміністрацією та обласною радою з метою оперативного  вирішення  проблем військових, переселенців та територіальних громад в умовах  воєнного стану.

З початку повномасштабного  збройного вторгнення росії здійснював активну волонтерську роботу із залучення міжнародних благодійних організацій та міжнародних корпорацій:

  • в травні у м. Амстердам (Нідерланди), долучився до міжнародної конференції за участю представників 48 країн світу, як результат, сприяв в отримані державою Україною 500 тон гуманітарних вантажів, в тому числі 80 тон гуманітарних вантажів для Закарпатської області;
  • залучився до організації відпочинку в літньому таборі Польщі 20 дітей, батьки котрих захищають нашу країну в складі Закарпатської 101-ї бригади ТрО та надав подарунки для дітей загиблих воїнів Закарпаття;
  • надавав фінансування та необхідне матеріальне-технічне забезпечення для відділків національної поліції відділків МНС Закарпаття;
  • надавав усю затребувану допомогу та необхідне матеріальне-технічне забезпечення для ТрО Ужгорода та ТрО Перечина;
  • фінансував допомогу та необхідне матеріальне-технічне забезпечення для 128-мої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади ЗСУ;
  • надавав затребувану допомогу Обласному госпіталю ветеранів війни;
  • надавав допомогу у відновленні та ремонті позашляховиків для сил ССО ЗСУ;
  • в листопаді у м. Роттердам (Нідерланди), задля забезпечення продовольчої безпеки регіону та збереження фінансової стабільності виробників продовольчих товарів Закарпаття, долучився до міжнародної конференції з метою сприяння створенню умов виведення їх на міжнародні ринки.

Я впевнений, що і надалі буду працювати в межах своїх депутатських повноважень  у вирішенні проблем громад Ужгородського району в цілому і кожного виборця області.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади області та задля досягнення найшвидшої та неминучої перемоги в безпрецедентній для всього цивілізованого світу жорстокій війні росії проти України.

Депутат Закарпатської обласної ради VIII скликання                                      Роман САРАЙ