25 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

З Височиною дружитимуть ще три міста Закарпаття

Понедельник, 19 Декабрь 2016, 17:01

Взаємні візити делегацій партнерських регіонів Закарпаття й Краю Височина уже стали звичними. Нещодавно у нашій області побувала делегація Краю Височина на чолі з гетьманом Їржі Бєгоунеком. А минулого тижня закарпатські депутати на чолі з головою обласної ради Михайлом Рівісом, зробили до чеських друзів візит-відповідь.

У складі делегації також були: Депутаты Совета — Михайло Кіш, Питер голубь, голови міст Берегово, Хуст и Чоп, Золтан Баб’як, Володимир Кащук та Валерій Самардак.

В ході візиту відбулися перемовини з керівництвом Краю Височина щодо програми співпраці регіонів у наступному році, погодження заходів з відзначення 10-річчя зв’язків між двома регіонами.

Закарпатська делегація побувала в містах Ждяр — над — Сазавою, Яроміржіце — над — Рокитнов та Нове Мєсто – на — Мораве. І це не випадково. Адже громади цих міст хотіли б мати партнерів у Закарпатській області. Отож в ході візиту відбулася зустріч і перемовини Хустського міського голови Володимира Кащука з старостою міста Ждяр — над — Сазавою Зденеком Навратілом щодо конкретних кроків для встановлення партнерства двох громад. Делегація також відвідала ряд визначних місць цього чудового міста, серед яких і пам’ятка ЮНЕСКОПаломницький костел Св. Яна Непомуцького.

Аналогічною була програма і в місті Яроміржіценад – Рокитнов, де делегацію прийняв староста міста Ярослав Соукуп. Члени делегації відвідали дитячий садок та загальноосвітню школу, а також місцевий замок.

Це містечко славиться на весь світ своїм культурним надбанням. Тут щороку проходить музичний фестиваль імені оперного співака Петра Дворського. І Берегово зі своєю багатонаціональною культурою знайде в ньому чудового партнера для взаємного мистецького та інтелектуального збагачення.

Конечно, що в дні, коли у Краї Височина проходять змагання на кубок світу з біатлону, делегація не могла пропустити можливість побувати на цьому спортивному дійстві у Нове Мєсто на Мораве, на відомій «Височина-арена», поспостерігати за суперництвом найсильніших біатлоністів світу, серед яких були і представники України.

Досвід співпраці з Краєм Височина, набутий за 10 годы,є безцінним, — наголосив М.Рівіс. — Бо несе в собі не тільки взаємовигідні інтереси сторін, енергетику дружби та побратимства, а й орієнтир того, чого нам у своїх громадах прагнути, адаптуючи його до наших реалій.

Иван Dìus


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх