За круглим столом з нагоди 35-ї річниці аварії на ЧАЕС зустрілися влада та «чорнобильці»

Перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета взяв участь у круглому столі, приуроченому 35-й річниці аварії на ЧАЕС за участю керівництва ОДА та громадських організацій чорнобильців.

«Для мене цей день є сигналом про те, що трагічну історію 35-річної давнини у всіх куточках України знають, і головне — правильно розуміють, — сказав перший заступник, звертаючись до присутніх. — Приємно констатувати й те, що уже багато років на різних рівнях української влади подвиг людей, які захистили не лише українців, але й сусідні держави, пам’ятають і шанують. Звісно, можливо, соціальна й медична допомога ліквідаторам та постраждалим ще не на тому рівні, якби нам хотілося, але я впевнений, що комунікуючи з організаціями чорнобильців, ми зможемо вдосконалити цей процес».

Андрій Шекета висловив упевненість, що колеги-нардепи із Закарпаття підтримають під час голосування ініціативу Мінсоцполітики України щодо підвищення пенсій ліквідаторам аварії на ЧАЕС та їх родинам.

Перший заступник подякував учасникам ліквідації за їх подвиг та вручив ліквідаторам почесні грамоти та подяки.

За мужність та героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну громадську діяльність та з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи Андрій Андрійович Почесними грамотами обласної ради нагороджено БОБУСЬКОГО Мирона — учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС  у 1986 році, голову організації «Союз Чорнобиль України» Мукачівського району, СЛИВКУ Олександра — учасника ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС, голову правління  Хустської міськрайонної  організації «Союз Чорнобиль України», ШАЙТІЛАЄВА Ізраіла — учасника ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС у 1987 році, голову  Хустської міськрайонної  громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Грамотами обласної ради нагороджено Бельо Михайлу, Коляденко Олександру, Сарканичу Михайлу, Фюзеші Тівадару, Коляденко Олександру, Химичу Тарасу,  та Чемету Олександру.

За внесок у ліквідацію аварії на ЧАЕС також оголошено подяки обласної ради ГЛЕБІ Василеві, КРОМПОТИЧУ Вікторові, ЛЕНДЬЄЛУ Павлові, МЕНДЖУЛУ Іванові та СИМОЧКО Мирославу.

Прес-служба Закарпатської облради