05 грудня 2019

За результатами оцінювання бізнес-планів та їх рейтингової оцінки переможцями обласного конкурсу стартапів визнано 6 проектів

вівторок, 6 серпня 2019, 15:18

Учора, 5 серпня цього року, у прес-центрі облдержадміністрації конкурсна комісія департаменту економічного розвитку і торгівлі та КП «Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Закарпаття» Закарпатської обласної ради з бізнес-проектів для підприємців-початківців (стартапи) у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 роки, де співголовою є перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, провела своє чергове засідання.

Участь у засіданні взяв керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець.
У ході роботи засідання за результатами оцінювання бізнес-планів та їх рейтингової оцінки було оголошено переможців конкурсу.

Конкурсна комісія, за словами Юрія Гузинця, брала до уваги актуальність і соціально важливість питання для області.

Так, перше місце присуджено стартапу «RE-leaf paper – виготовлення паперової продукції з опалого листя», де автором є Валентин Фречко. На реалізацію цього проекту виділено кошти у сумі 30 тис грн. Решта 5 переможців отримали по 28 тис грн. А це‒Діус Олександр Олександрович з проектом «MoveOn ‒ повний спект послуг по обслуговуванню транспортних засобів»; Стойка Олеся Ярославівна з проектом «Мобільний додаток INGRID- інноваційний сервіс, який оптимізує та спрощує внутрішні процеси у сфері громадського харчування» ; Прожегач Тетяна Миколаївна з проектом «Виготовлення еко-сумок»; Ткач Юрій Юрійович з проектом «3-Д Конструктор-виготовлення виробів з матеріалів, які піддаються різці або гравіюванню за допомогою лазерної трубки»; Мигалко Артур Едуардович з проектом «Просування торгівлі унікального еко-розпалювача за допомогою створення бренду».

Грантові кошти переможцям надаються безповоротно. Організатори проводитимуть моніторинг реалізації відзначених бізнес-проектів.

Усім учасникам конкурсу вручено пам’ятні подарунки.

Виконавчий апарат облради