За рік війни лише з одного Мукачівського району відправили на передову понад 100 транспортних засобів та 8 мобільних лазне-пральних комплексів

Про це повідомив депутат Закарпатської обласної ради, голова Мукачівської РДА Едгар Токар.

Крім того, доправили для військових бронежилети, тактичне взуття, металеві пластини, дизельні генератори, турнікети, тепловізори, акумуляторні батареї, комплекти автомобільних шин, ноутбуки, пральні машини, медикаменти, засоби гігієни, харчі та інше.

“Ми всі разом з вами доправили гуманітарну допомого населенню Київської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Харківської областей. Ірпінь, Буча, Бориспіль, Чернігів, Миколаїв,Одеса…

А скільки людей знайшли прихисток у нас в районі та на Закарпатті загалом.

Цей результат став можливим лише завдяки КОМАНДНІЙ роботі всіх. МИ ВСЕ це зробили разом й НАМ ВСІМ потрібно ще працювати і працювати.

🙏Дякую ВСІМ, завдяки кому це стало можливо.

Вічна пам’ять тим, хто віддав найцінніше — своє життя за нашу свободу та незалежність.

Разом до Перемоги!🤝🇺🇦” – написав депутат на своїй сторінці у мережі Facebook.