- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Задля розв’язання проблеми ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і пожеж, їх попередження, охорону життя і здоров’я людей

У ході пленарного засідання 19-ї сесії депутати облради прийняли рішення «Про Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Закарпатської області на 2021 – 2023 годы, подане управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

Передбачається виконання основних завдань Програми, що включають проведення комплексу робіт щодопроведення технічного переоснащення державних пожежно-рятувальних підрозділів управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській областіполіпшення матеріально-технічного забезпечення гірсько-пошукових, водолазних, піротехнічних підрозділівутворення єдиного координаційного центру управління кризовими ситуаціями та залучення сил і засобів територіальної підсистеми цивільного захисту області; утворення та забезпечення функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони; Холдинг (участь) щорічного Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Фахівці прогнозують, що реалізація цих завдань дасть змогу захистити населення і територію Закарпатської області, запобігти виникненню надзвичайних ситуацій та подій, підвищити рівень готовності пожежно-рятувальних та аварійно-рятувальних служб до дій за призначенням, мінімізувати наслідки надзвичайних ситуацій та пожеж, захищати навколишнє природне середовище та локалізувати зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф тощо.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів обласного, районного бюджетів, местный бюджет (бюджети місцевого самоврядування – бюджети територіальних громад сіл, їх об’єднань, города, Мост (у тому числі районів у містах), бюджети об’єднаних територіальних громад). Загальний обсяг коштів, необхідних для її реалізації – 127491,698 тыс. грн..

Пресслужба облради