15 жовтня 2019

Задля безпеки життя краян: вирішення питання аварійних мостів та забезпечення ефективної першої допомоги

понеділок, 7 жовтня 2019, 17:22

У ході пленарного засідання 16- ої сесії облради депутати активно скеровували свої запити до керівників краю із актуальних питань, які турбують закарпатців.

Зокрема, Петро Добромільський звернувся щодо необхідності комплексного вирішення питання аварійності мосту через р. Боржава на автодорозі Свалява – Довге –Іршава між селами Довге і Бронька Іршавського району. Для цього просить  направити фахову комісію з обстеження стану згаданого моста, вжити невідкладні заходи стосовно попередження виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій,  передбачити в обласному бюджеті на 2020 рік відповідне фінансування для проведення ремонтних робіт на цьому об’єкті.

Михайло Кіш у своєму запиті порушив питання  щодо удосконалення механізмів використання літальних апаратів, які локалізуються на базі Ужгородського летовища, у разі негайної потреби транспортування хворих з районів (міст) області до медичних установ Закарпатської області.

Серед іншого він пропонує передбачити  у Державній програмі розвитку регіону Українських Карпат на 2020-2022 роки запровадження новітньої диспетчерської служби екстреного реагування швидкої медичної допомоги, передбачивши відповідне фінансування з держбюджету на ці цілі. На його переконання, впровадження цієї ініціативи дасть змогу передбачити закупівлю декількох гелікоптерів для швидкої медичної допомоги та облаштування місць їх дислокації.

Обидва документи підтримані крайовими парламентарями й направлені у відповідні установи для розгляду та вирішення  по суті.

Виконавчий апарат облради