31 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Задля підвищення рівня безпеки дорожнього рухудіятиме регіональна програма

Среда, 22 Август 2018, 10:58

У ході 12-ї сесії облради сьомого скликання обласні обранці затверджуватимуть Регіональну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Закарпатській області на період до 2020 года, проект рішення якої завчасно оприлюднений на сайті облради.

Як зазначає автор цього документу — департамент інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства ОДА, програму розроблено на основі комплексного підходу до розв’язання проблем захисту суспільства, національного надбання і довкілля від автопригод та їх наслідків, визначення шляхів удосконалення системи забезпечення безпеки дорожнього руху на автошляхах області, організаційних засад її функціонування.

Метою Програми є зниження показників аварійності на вулично- дорожній мережі Закарпатської області та ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, зменшення соціальної гостроти цієї проблеми, створення безпечних та комфортних умов руху транспортних засобів та учасників дорожнього руху на вулично-дорожній мережі області, надання статусу основ реалізації в області загальної державної транспортної політики у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Виконання Програми дасть змогу забезпечити підвищення рівня безпеки дорожнього руху, зниження негативних наслідків (соціальних та економічних втрат і збитків) від аварійності на дорогах держави, підвищення ефективності державної системи управління безпекою дорожнього руху, ефективне використання кадрового потенціалу та наявних технічних і фінансових ресурсів на реалізацію заходів у сфері безпеки дорожнього руху.

Одним із головних чинників її реалізації є стабільне фінансування дорожнього господарства згідно із законодавством. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного, обласного, местные бюджеты

Прогнозна оцінка результату виконання розпорядження полягає у реалізації заходів Програми до 2020 года, що забезпечить: покращення експлуатаційних показників автомобільних доріг і вулиць за параметрами безпечності та їх відповідність високим світовим та європейським стандартам безпеки; покращення умов руху транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху на вулично-дорожній мережі; зменшення кількості місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та небезпечних для руху ділянок доріг; підвищення ефективності системи підготовки водіїв транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху; дотримання правил дорожнього руху його учасниками, їх правової свідомості та відповідальності; безпеку експлуатації транспортних засобів та зменшення їх негативного впливу на довкілля, насамперед у населених пунктах; покращення роботи аварійно-рятувальних і медичних служб у разі настання дорожньо-транспортних пригод.

Після затвердження даного документу, контроль за його виконанням покладатиметься на голову ОДА та профільну постійну комісію обласної ради з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх