Задля покращення процесу інформування жителів області про діяльність місцевих органів виконавчої влади

Print Friendly, PDF & Email

На розгляд профільної комісії облради, згідно з порядком звітування обласних програм, вноситься проєкт рішення «Про результати виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у 2016 – 2019 роках».

У документі, який підготував департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, зазначаються результати реалізованих завдань Програми у звітному періоді.

Серед них –  забезпечення відкритої діяльності органів виконавчої влади з питань фінансової децентралізації, формування фінансово спроможних територіальних громад, впровадження реформ у всіх галузях та сферах діяльності й ефективної реалізації реформ на місцевому рівні, проведення роз’яснювальних заходів з питань реалізації відповідно до законодавства програм соціально-економічного розвитку області з охопленням широкої аудиторії як працівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, працівників бюджетних установ, так і громадян; надання оперативних консультацій, обговорення актуальних питань по впровадженню реформ та соціально-економічного розвитку області за участю фахівців тощо.

У документі наголошується, що результатом виконання заходів Програми у період 2016-2019 рр. є: оновлення комп’ютерної техніки, придбання витратних матеріалів до офісної та оргтехніки структурних підрозділів облдержадміністрації, сучасне інформаційно-технічне забезпечення діяльності органів влади, що сприяло  підвищенню ефективності і якості  роботи облдержадміністрації щодо реалізації власних і делегованих повноважень. Також виконані роботи з поточного ремонту приміщень тощо.

Крім того, із застосуванням сучасної комп’ютерно-технологічної бази налагодився зворотній зв’язок щодо співпраці місцевих державних адміністрацій, їх структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з підприємствами, установами, організаціями та громадянами області у процесі реалізації державної регіональної політики. Враховувалась думка громадськості у вирішенні завдань соціально-економічного і культурного розвитку територій. Покращився процес інформування жителів області про діяльність місцевих органів виконавчої влади.

Пресслужба облради