20 Октябрь 2020

Задля покращення процесу інформування жителів області про діяльність місцевих органів виконавчої влади

Четверг, 23 Апрель 2020, 14:50

На розгляд профільної комісії облради, згідно з порядком звітування обласних програм, вноситься проєкт рішення «Про результати виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у 2016 – 2019 » лет.

У документі, який підготував департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, зазначаються результати реалізованих завдань Програми у звітному періоді.

Среди них, — забезпечення відкритої діяльності органів виконавчої влади з питань фінансової децентралізації, формування фінансово спроможних територіальних громад, впровадження реформ у всіх галузях та сферах діяльності й ефективної реалізації реформ на місцевому рівні, проведення роз’яснювальних заходів з питань реалізації відповідно до законодавства програм соціально-економічного розвитку області з охопленням широкої аудиторії як працівників органів виконавчої влади, Местное самоуправление, працівників бюджетних установ, и граждан; надання оперативних консультацій, обговорення актуальних питань по впровадженню реформ та соціально-економічного розвитку області за участю фахівців тощо.

У документі наголошується, що результатом виконання заходів Програми у період 2016-2019 GG. Есть: оновлення комп’ютерної техніки, придбання витратних матеріалів до офісної та оргтехніки структурних підрозділів облдержадміністрації, сучасне інформаційно-технічне забезпечення діяльності органів влади, що сприяло підвищенню ефективності і якості роботи облдержадміністрації щодо реалізації власних і делегованих повноважень. Також виконані роботи з поточного ремонту приміщень тощо.

В дополнение, із застосуванням сучасної комп’ютерно-технологічної бази налагодився зворотній зв’язок щодо співпраці місцевих державних адміністрацій, їх структурних підрозділів, органы местного самоуправления, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з підприємствами, учреждения, організаціями та громадянами області у процесі реалізації державної регіональної політики. Враховувалась думка громадськості у вирішенні завдань соціально-економічного і культурного розвитку територій. Покращився процес інформування жителів області про діяльність місцевих органів виконавчої влади.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх