28 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Захист від пожеж і техногенних загроз – важливе завдання, яке вимагає чітких рішень

Вівторок, 30 червня 2020, 13:00

На розгляд депутатів обласної ради вноситься проєкт рішення «Про програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Закарпатської області на 2021-2023 роки», розробником якого є управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

У документі зазначається, що метою Програми є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня готовності підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту щодо реагування на надзвичайні ситуації.

Реалізація Програми здійснюється шляхом фінансування за рахунок коштів обласного, районного та місцевого бюджетів.

Відтак, фахівці прогнозують, що впровадження програми дасть змогу: забезпечити ефективне функціонування обласної підсистеми державної системи попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру для зменшення витрат на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій; забезпечити належний рівень безпеки населення і захисту територій, об’єктів підвищеної небезпеки від загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; підвищити ефективність функціонування сил цивільного захисту та системи моніторингу, прогнозування і запобігання надзвичайних ситуацій; зменшити ризик їх виникнення та досягти гарантований рівень захисту населення і територій від їх наслідків та ін.

Пресслужба облради