14 грудня 2019

Закарпатська делегація перебуває з робочим візитом у партнерському Каунаському районі Литовської Республіки

середа, 4 грудня 2019, 16:11

На запрошення керівництва самоврядування Каунаського району Литовської Республіки у рамках співпраці із Закарпатською областю, започаткованої  у 2015 році й схваленої  відповідною Угодою, Закарпатська делегація перебуває з робочим візитом у партнерів.

Очолив її заступник голови облради Петро Грицик.

У складі делегації: заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза, начальник відділу розвитку промисловості, торгівлі та підприємства департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Інна Лазоренко, заступник начальника бюджетного управління ОДА  Світлана Фіцай, голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін,  начальник управління освіти Перечинської райдержадміністрації Владислав Цапик та ін.

Мета ‒ зміцнення існуючих та налагодження нових  взаємовигідних відносин між  сторонами.

Сьогодні, 4 грудня цього року, відбулася зустріч делегації Закарпатської області із мером Каунаського району Литовської Республіки Валериюсом Макунасом.  Він найперше  подякував за візит та за  організацію цьогорічного відпочинку групи дітей з Каунаського району на Закарпатті, які перебували у дитячому таборі «Арніка», за теплу дружбу і комфортне партнерство.  «Ми маємо намір розвивати його й надалі», – наголосив він.

Петро Грицик зі свого боку подякував за теплий прийом, переказав щирі вітання від голови облради М.Рівіса та всього депутатського корпусу обласної ради, відмітив успішно зреалізовані проєкти та  бажання громад дружити і  розвивати співпрацю.

Слова подяки та сподівання на розвиток партнерства висловила і Євгенія Кибза.

Відтак делегація відбула до садиби Раудондварис, де взяла участь у вечорі подяки працівникам сільського господарства та агропромислового комплексу.

Виконавчий апарат облради