- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Закарпатська обласна рада уклала із Михайлом Данканичем контракт строком на 3 годы

На другому пленарному засіданні 10-ї сесії облради депутати ухвалили рішення «Про комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради».

Цим рішенням затверджено звіт директора комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» за 2017 год. Та доручено голові обласної ради Михайлу Рівісу укласти із Михайлом Данканичем, призначеним на посаду директора комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» рішенням обласної ради від 7 Декабрь 2016 № 565, контракт строком на 3 годы.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на голову обласної ради та профільні постійні комісії обласної ради з питань: законності, правоохранительные, майна та приватизації, правила; трансграничное сотрудничество, развитие туризма и отдыха. «За» це рішення проголосувало 52 М/с.

Звітуючись перед депутатами облради про роботу комунального підприємства «Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради», очільник цього підприємства Михайло Данканич наголосив, что 2017 рік став для агенції роком закладення основи для подальшої реалізації грантових проектів та досягнення самостійного фінансування підприємством власної діяльності, без залучення коштів обласного бюджету. Завдяки тому, що фахівці агенції вчасно подали заявку на участь у програмі «Польща-Білорусь-Україна», один із проектів отримав позитивне рішення і вже цьогоріч Агенція зможе реалізувати проект з бюджетом в майже один мільйон гривень.

Також команда агенції активно працювала над розробкою, написанням та подачею нових проектів. Відтак подано 2 заявки на участь в програмі «Польща-Білорусь-Україна» в якості одного з партнерів по двох проектах; «Світ Карпатських Розетт» та «Карпатський шлях дерев’яної архітектури – збереження та популяризація сакральної історико-культурної спадщини Карпат». В осень 2017 року опубліковані результати, за якими останній із названих проектів став переможцем. Таким чином в 2018-2019 роках агенція буде реалізовувати проект з бюджетом майже 30 тыс.грн. Евро.

В дополнение, фахівці агенції працюють над розробкою та написанням трьох проектів по програмі «Румунія-Україна» та заплановано подати заявки по програмі Норвезького грантового фонду для регіональної співпраці та «Польща-Білорусь-Україна».

Прес-служба Закарпатської облради