Закарпатська обласна рада відправила гуманітарний вантаж на Чернігівщину

На прохання голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко Закарпатська обласна рада зібрала та відправила гуманітарну допомогу. Продукти харчування, засоби гігієни, одяг, дитячі іграшки, які надійшли до нашого краю від партнерів із Чеської Республіки, співробітники апарату ради відсортували та сформували гуманітарні пакунки. Ці речі буде розподілено по територіальним громадам Чернігівської області. Олена Дмитренко зазначає, що товарів першої необхідності гостро потребують оборонці, тимчасово переміщені особи та цивільне населення.

Вантажівка вже сьогодні вирушає на Північ країни, де ведуться запеклі бої з російськими окупантами.

Щодня контактуємо з головами рад усіх областей і намагаємося негайно реагувати на запити. Оскільки Закарпаття у цій війні виявилося тилом, то наше завдання – забезпечувати регіони, охоплені бойовими діями. Відправляємо гуманітарну допомогу, приймаємо вимушених переселенців, підтримуємо армію, ДСНС. Дякуємо кожному, хто долучається до спільної справи і наближає нашу перемогу, – прокоментував голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Пресслужба Закарпатської обласної ради