07 квітня 2020

Закарпатська облрада представила до нагородження премією ВР України кандидатуру освітянина

п`ятниця, 1 листопада 2019, 09:20

На пленарному засіданні 16-ої сесії облради депутати ухвалили рішення «Про клопотання щодо відзначення щорічною Премією Верховної Ради України». Йдеться про відзначення Тимка Сергія Мироновича, директора Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», щорічною Премією Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, громадську діяльність, вагомий особистий внесок у культурно-освітній розвиток краю.

Сергій Миронович навчався в  УжНУ, де здобув кваліфікацію викладача англійської мови та літератури, а відтак у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника»‒вчителя фізичної культури, організатора туристичної роботи.

На педагогічній ниві працює з 1998 року: спочатку на посаді вчителя фізичного виховання Ужгородської ЗОШ № 9; з 2000 р.–викладачем, пізніше керівником фізичного виховання у ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти». З жовтня 2011 року обіймав посаду директора Ужгородського професійного машинобудівного ліцею, який у 2013 році реорганізовано в Державний навчальний заклад «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» до закінчення терміну дії контракту, повторно був обраний на конкурсній основі та призначений директором ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» 1 лютого 2019 року.

У документі наголошується на його компетентності, принциповості, ентузіазму, вмілому добору кадрів. Тут у повній мірі стало виконується державне замовлення та договірні зобов’язання з підготовки кваліфікованих робітників. Розширено перелік професій з підготовки робітничих кадрів, впроваджено елементи дуальної системи освіти, створено два навчально-практичних центри, триває підготовка зі збільшення видів ліцензійної діяльності, зміцнюється навчально-матеріальна база.

Під його керівництвом навчальний заклад постійно займає призові місця у різних обласних оглядах-конкурсах, розвивається міжнародна співпраця з навчальними закладами Європи та з місцевими підприємствами, які зацікавлене у підготовці кадрів для своїх виробничих ліній, зокрема з підприємством «ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД».  Особлива увага приділяється підліткам із соціально незахищених категорій.

Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору