Закарпатська облрада та військова частина 3002 підписали “культурний” меморандум про співпрацю

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та Командир 3-го стрілецького батальйону військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Сергій Соловей підписали двохсторонній меморандум про співпрацю та взаємодію у галузі культури і мистецтва.

Метою Меморандуму є організація широкої співпраці між сторонами щодо покращення допомоги в організації культурного відпочинку військовослужбовців військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та популяризації культурно-мистецького життя в Ужгороді та Закарпатській області, серед військовослужбовців.

Відтак, службовці, матимуть безкоштовний доступ до відвідування виставок, музейних експозицій, лекторіїв, творчих зустрічей, фестивалів, концертів. проведення оглядових та тематичних екскурсій тощо, організаторами яких є обласна рада.

«Ми шануємо наших захисників, які одні із перших стали на захист нашої держави та донині зі зброєю у руках стримують ворога на її східних рубежах, і тому із приємністю зробимо усе можливе для їх духовного розвитку», – зазначив очільник обласної ради.

У ході зустрічі сторони також обговорили можливість перенесення військової частини у Мукачево, що було б географічно доцільніше.

Пресслужба Закарпатської облради