Закарпатська станція переливання крові презентувала оновлений кабінет донора

Комунальне некомерційне підприємство Закарпатська обласна станція переливання крові Закапратської обласної ради заготовляє цільну кров, плазму і тромбоцитну масу. Приймає донорів з реєстрацією Закарпатської області. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка – то довідку про місце реєстрації). Обмеження по вазі донора – 50 кг. Для здачі тромбоцитної маси центр крові приймає тільки чоловіків.

Оновлений кабінет донора можна знайти за посиланням app.donor.ua.

Ви вже могли помітити новий інтерфейс та деякі нові функції, як-то:

Зміни у плануванні донації та алгоритмах щодо рекомендованих реципієнтів та центрів крові.
Спрощене додавання довідки: її можна завантажити одразу.

Новий розділ «Улюблені центри крові». Користувач може побачити усі центри крові, як і раніше, але тепер для «улюблених» показані запаси крові та реципієнтів.
Видно запаси крові в усіх центрах, які подають дані.
Статистика донацій та бейджі.

Оновлений календар донора (не треба відмічати донації, алгоритм сам рахує коли донор знову може здавати кров) + при додаванні довідки донація автоматично відправляється на затвердження.
Додано розділ «Довідка», де описані основні аспекти користування кабінетом донора.

Спрощена система підписки на телеграм-сповіщення.

Після планування донації буде видно прямі контакти рідних реципієнта.

Підготували відеоінструкцію про те, як зареєструватися або авторизуватися на платформі, якщо ви вже зареєстровані користувачі:

Що таке реєстр донорів та як він працює

Зареєструватися на онлайн-платформі «ДонорUA» можуть громадяни України та іноземці з посвідкою на постійне проживання в Україні віком від 18 років та вагою від 50 кілограмів.

На платформі у кабінеті донора потрібно вказати свою групу крові (якщо знаєте, якщо ж ні — її скажуть у центрі крові перед процедурою) та актуальне місце проживання. Дані не передаються третім особам і є конфіденційними в межах платформи Коли кров відповідної групи у вашому місті проживання буде потрібна, ви отримаєте сповіщення в особистий кабінет і зможете самостійно запланувати донацію крові на зручний день.
Переваги кабінету донора

Завдяки вбудованому календарю ви можете запланувати наступну донацію, дотримавшись обов’язкового інтервалу (різні види донації передбачають різні інтервали між ними, детальніше читайте на сайті donor.ua. Також донори отримують сповіщення про потреби у крові, а також можуть самостійно обрати через систему, для кого здати кров.
Для чого важливо реєструватися

В умовах воєнного часу запаси крові необхідно поновлювати постійно. І саме завдяки базі донорів команда «ДонорUA» спільно з партнерами може реагувати на потреби центрів крові, запрошувати вас на донації, вчасно готувати запаси й доставляти їх у ті регіони, де є потреба.

Відчуваєш, що можеш врятувати життя своєю кров’ю? Реєструйся на «ДонорUA» і чекай на сповіщення, коли твоя кров буде потрібна.