Закарпатські «надзвичайники» отримали обладнання для порятунку на воді

Ідеться про надувний моторний човен, підвісний двигун до човна, алюмінієвий човен з причепом, 4 комплекти автономних водолазних апаратів, компенсатори плавучості, гідрокостюми, 4 комплекти плавця, повітряний компресор, підводні ліхтарі та рятувальний інвентар.

Обладнання вдалося отримати у рамках реалізації проєкту ГУ ДСНС у Закарпатській області спільно з Асоціацією «Єврорегіон Карпати-Україна» під назвою «Вирішення аварійних проблем на воді та під водою», що передбачає закупівлю необхідного обладнання для аварійно-рятувальних загонів спецпризначення.

На офіційне вручення такого необхідного спорядження та інвентарю до рятувальників завітали перший заступник голови облради Андрій Шекета та керуюча справами ради Мирослава Ливч, які доклали чимало зусиль для реалізації згаданого проєкту.

Тепер рятувальні служби зможуть ефективно використовувати наявні сили і засоби для оперативного реагування на надзвичайні ситуації. У підтвердження своєї майстерності рятувальники провели майстер-клас щодо правильного поводження у разі надзвичайних ситуацій на воді.

Прес-служба Закарпатської облради