26 жовтня 2020

  • Вітання


    Шановні закарпатці!

    Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Закарпатські обранці звернуться до Уряду з приводу заборони транзиту вантажів з Росії

Вівторок, 16 лютого 2016, 16:15

Вчора, 15 лютого,  закарпатські представники Всеукраїнської мирної акції з блокування пересування російських вантажів територією України звернулися до голови обласної ради Михайла Рівіса з тим, аби він скликав позачергову сесію облради для звернення до Уряду про заборону транзиту вантажів  із Росії територією  України  і Закарпаття, зокрема.

Очільник облради обговорив цю пропозицію з багатьма обранцями, які представляють більшість в раді, дійшовши спільної думки. Оскільки Кабінет Міністрів на нещодавній урядовій нараді ухвалив протокольне рішення про тимчасове припинення транзитних переміщень вантажних автомобілів з Росії територією України, то скликати позачергову сесію обласної ради наразі не має потреби. Однак це питання буде включено для обговорення в профільних комісіях у ході підготовки до чергового пленарного засідання другої сесії, яке заплановане  на 11 березня ц.р., та рекомендовано до його порядку денного.

– Ми завжди готові підтримати слушні ініціативи краян. Однак, дане питання належить виключно до компетенції Уряду. Саме він може застосовувати жорсткі механізми вирішення даної проблеми: мінімум – призупинити транзит товарів з Росії, яка веде війну на нашій землі, максимум – розірвати торгові відносини з північною сусідкою-агресоркою. Водночас депутатський корпус має право звертатись до Кабінету Міністрів України  і вимагати вирішення даного питання, що й плануємо у ході наступного  пленарного засідання сесії облради, – наголосив Михайло Рівіс.

Нагадаємо, 11 лютого активісти Закарпаття почали блокувати транзит вантажівок з російською реєстрацією територією краю та закликали владу України офіційно заборонити такий транзит. Дана акція набула широкого резонансу, її підтримали  активісти Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Рівненської, Житомирської, Сумської та інших областей України.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору