20 Октябрь 2020

Закарпатські обранці звернуться до Уряду з приводу заборони транзиту вантажів з Росії

Вторник, 16 Февраль 2016, 16:15

Сегодня, 15 Февраль, закарпатські представники Всеукраїнської мирної акції з блокування пересування російських вантажів територією України звернулися до голови обласної ради Михайла Рівіса з тим, аби він скликав позачергову сесію облради для звернення до Уряду про заборону транзиту вантажів із Росії територією України і Закарпаття, в частности,.

Очільник облради обговорив цю пропозицію з багатьма обранцями, які представляють більшість в раді, дійшовши спільної думки. Оскільки Кабінет Міністрів на нещодавній урядовій нараді ухвалив протокольне рішення про тимчасове припинення транзитних переміщень вантажних автомобілів з Росії територією України, то скликати позачергову сесію обласної ради наразі не має потреби. Однак це питання буде включено для обговорення в профільних комісіях у ході підготовки до чергового пленарного засідання другої сесії, яке заплановане на 11 в марте этого года, та рекомендовано до його порядку денного.

Ми завжди готові підтримати слушні ініціативи краян. Однако,, дане питання належить виключно до компетенції Уряду. Саме він може застосовувати жорсткі механізми вирішення даної проблеми: мінімум – призупинити транзит товарів з Росії, яка веде війну на нашій землі, Максимальная — розірвати торгові відносини з північною сусідкою-агресоркою. Водночас депутатський корпус має право звертатись до Кабінету Міністрів України і вимагати вирішення даного питання, що й плануємо у ході наступного пленарного засідання сесії облради, — наголосив Михайло Рівіс.

Напомнить, 11 лютого активісти Закарпаття почали блокувати транзит вантажівок с російською реєстрацією територією краю та закликали владу України офіційно заборонити такий транзит. Дана акція набула широкого резонансу, її підтримали активісти Волинської, Львов, Ивано Франковск, Черновцы, Г. Ровно, Житомирської, Сумської та інших областей України.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх