Закарпатські пластуни передали у крайовий парламент Вифлеємський вогонь миру

Перед початком протокольної частини пленарного засідання 5-ї сесії облради відбулася церемонія передачі частинки Вифлеємського Вогню.

Уже традиційно, напередодні різдвяних і новорічних свят члени скаутської організації «ПЛАСТ» передають вогонь миру, запалений на місці народження Ісуса Христа. Тож символ віри і добра пластуни передали Володимиру Чубірко та Віктору Микиті. Спікер облради наголосив: «Колеги! Ми отримали символ добра, миру, злагоди, любові. Тож хай Вифлеємський вогонь запалає у кожній домівці, наповнить радістю і зігріє теплом наші серця. Дарує нам і нашим родинам Різдвяну благодать! А сесійну залу надихає – на мудрі рішення!»

Естафета передача частинки Вифлеємського Вогню – це нагадування суспільству про важливість миру, добра та любові.

Довідково:
Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна традиційна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Так, австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму, літаком доставляють до Відня, а звідти – передають іншим скаутським осередкам.

Прес-служба Закарпатської облради