16 жовтня 2019

Закарпатські прикордонники відсвяткували професійне свято

понеділок, 27 травня 2013, 17:43

Цими днями в Закарпатському обласному театрі ляльок «Бавка» закарпатські прикордонники відзначили професійне свято: Чопський прикордонний загін – 67- річницю свого заснування, Мукачівський прикордонний загін – 69 – річницю та всі разом – 28- річницю створення Державної прикордонної служби України.

Про історію, сьогодення і плани на перспективу розповіли начальник Мукачівського прикордонного загону Олександр Назаренко та начальник Чопського прикордонного загону Роман Гоць.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови облради Андрій Сербайло та заступник голови ОДА Володимир Приходько, а також представники управління прикордонної служби Угорщини, Словаччини та Румунії.

Андрій Сербайло зазначив, що разом з громадськістю, органами місцевого самоврядування саме прикордонники пильно охороняють державний кордон. І саме вони в числі перших громадян України, з якими зустрічаються іноземці, ступивши на нашу землю.

«Саме ви формуєте ті перші враження, від яких часто залежить дуже і дуже багато. Адже їдуть до нас не лише туристи, але й ділові люди, які мають конкретні наміри і плани щодо партнерства і співробітництва з нашою державою і, зокрема, нашим краєм. Саме ви сприяти розвитку її міждержавних економічних відносин», – наголосив він та подякував ветеранам прикордонної служби, які своєю сміливістю, витримкою і мужністю є яскравим прикладом для підростаючого покоління.

Далі, згідно з розпорядженням голови облради Івана Балоги кращим із них Андрій Сербайло вручив відзнаки обласної ради. Так, за вагомий внесок у справу забезпечення надійної охорони державного кордону України, відмінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня прикордонника нагороджено: Грамотою обласної ради НЕЧЕПОРЕНКА Валерія Павловича       – підполковника, заступника начальника інженерно-технічного відділу Мукачівського прикордонного загону, РОМАНА Ярослава Васильовича      – старшого прапорщика, інспектора прикордонної служби 1-ї категорії – начальника групи по роботі з іноземцями та адміністративного провадження відділу прикордонної служби «Солотвино».

Оголошено Подяку облради: ЗАКЛАДНОМУ Сергію Олександровичу          – інженеру з охорони праці відділу персоналу Мукачівського прикордонного загону , ЗАГОРУЛЬКУ Андрієві Олеговичу       – капітану, старшому офіцеру відділення протидії незаконній міграції оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону.

Грамотою обласної ради також нагороджено: ГУЧА Петра Олександровича          – водія 2-ї секції автомобільних перевезень відділення автотехнічного забезпечення інженерно-технічного відділу Чопського прикордонного загону, КУЛІКА Володимира Вікторовича       – підполковника, заступника начальника Чопського прикордонного загону – начальника оперативно-розшукового відділу, ПЕТЕЛЬСЬКОГО Валерія Броніславовича – підполковника, начальника інформаційно-аналітичного відділу штабу Чопського прикордонного загону, ЯКИМЕНКА Федора Миколайовича   – інспектора відділу кадрів Чопського прикордонного загону.

Володимир Приходько у своєму вітальному слові підкреслив, що у Європі тільки в України є 500 км. кордону із чотирма країнами ЄС.

На завершення урочистої церемонії закарпатські артисти подарували присутнім невеликий концерт.

Прес-служба облради