Закарпатські рятувальники облаштували 200 резервних місць для внутрішньо переселених українців

Print Friendly, PDF & Email

Їх облаштовано на території наметового містечка, яке розгорнуто у дворі управління ДСНС у Закарпатській області. Тут, окрім спальних місць, є також зручності для організації належного побуту й перебування дюдей.

Начальник обласного управління ДСНС Роман Гудак також поінформував про новинки для піротехніків, які управління отримало у подарунок від закордонних партнерів.

Зокрема — 20 металошукачів і 18 пінпойнтерів, отримані завдяки співпраці з некомерційною благодійною організацією «Fight Back for Ukraine». Волонтери на чолі з Білом Деніелзом придбали необхідне обладнання за пожертви людей з багатьох країн. Крім цього, піротехніки отримали захисні пластини для 18 бронежилетів, 5 тепловізорів, а також індивідуальні медичні пакети.

У рамках візиту до управління ДСНС голова Закарпатської облради Володимир Чубірко подякував закарпатським рятувальникам за службу, привітав їх із Днем незалежності, побажав міцного здоров’я і усіляких гараздів.

Також голова облради разом із головою ОВА Віктором Микитою за вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення, сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм вручили спільну нагороду нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» полковнику служби цивільного захисту, заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Закарпатській області Василю Варзі.

Пресслужба Закарпатської обласної ради