Закарпатські спецзв’язківці відзначили перше професійне свято

Print Friendly, PDF & Email

Заступник голови закарпатської обласної ради Денис Ман разом із заступником голови Закарпатської ОДА Олександром Пацканом та керівниками силових структур Закарпаття взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

День спецзв’язку цьогоріч в Україні відзначається вперше. Його започатковано відносне нещодавно Указом Президента України №181/2021 від 29 квітня 2021 року. Дату приурочили створенню 25 травня 2006 року Адміністрації Держспецзв’язку на базі Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України, який було ліквідовано.

«Безпека, яку гарантують нам у тому числі і спецзв’язківці —  один із стовпів, на яких тримається наша держава. Тому ми розуміємо і усвідомлюємо важливість цієї професії. Закарпатська обласна рада, у свою чергу, продовжує задекларовану раніше підтримку програм цифровізації та зв’язку, які покликані розвивати і підтримувати нашу безпеку», — звернувся до присутніх заступник голови обласної ради.

Також Денис Ман нагородив грамотами Закарпатської облради начальника Управління Держспецзв’язку в Закарпатській області Петра Маркевича та головного інспектора із захисту інформації цього ж Управління Вячеслава Проказіна.

Довідково

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України — є державним органом, який призначений для забезпечення функціонування і розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку, формування та реалізації державної політики у сферах технічного та криптографічного захисту інформації, кіберзахисту, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України, поштового зв’язку спеціального призначення, урядового фельд’єгерського зв’язку, а також інших завдань відповідно до закону.

Пресслужба Закарпатської обласної ради