Закарпатські журналісти обмінюватимуться досвідом з угорськими колегами

Print Friendly, PDF & Email

Таку ініціативу у ході робочого візиту делегації депутатів Закарпатської облради до Будапешту за сприяння Генерального Консульства Угорщини в Ужгороді, голова облради Володимир Чубірко озвучив перед Віце-Прем’єр-Міністром Угорщини Шем’єном Жолтом.

«Пригадую, що під час першої своєї каденції, була хороша традиція обміну журналістами, коли представники засобів масової інформації обидвох країн організовано відвідували наші держави – угорці – Україну, відповідно українці Угорщину і вже на місці, так би мовити з перших уст, із першоджерел знайомилися із позицією щодо тих чи інших питань. Гадаю, що після зняття карантинних обмежень було б доцільно відновити таку практику», – запропонував очільник Закарпатської облради.

Пан Шем’єн Жолт назвав пропозицію слушною і погодився посприяти з боку Угорщини в організації таких зустрічей, зауваживши, що обмін може допомогти у подоланні стереотипів і допомогти, якщо не домовлятися, то принаймні почути позицію, аргументацію представників обох країн щодо проблемних питань взаємовідносин.

Пресслужба Закарпатської облради