19 серпня 2019

Закарпатський санаторій «Малятко» відзначив 65-річчя

понеділок, 7 червня 2010, 17:25

Закарпатський санаторій «Малятко» відзначив 65-річчя

На території Закарпатської області єдиним на даний час спеціалізованим лікувально-оздоровчим закладом, який забезпечує комплексне проведення реабілітаційних заходів дітям дошкільного віку (2–6 років) та молодшого шкільного віку в літній період з неспецифічною бронхо-легеневою патологією, є обласний спеціалізований пульмонологічний санаторій «Малятко», який розташований в с. Оноківці Ужгородського району.
     У п’ятницю, 4 червня санаторій «Малятко» відзначив 65-й день народження.
     В урочистостях з нагоди свята взяли участь: перший заступник голови обласної ради Андрій Сербайло, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Шніцер, Оноківський сільський голова Віктор Дмитрук.
     Вітаючи іменинників з такої приємної нагоди, Андрій Андрійович найперше відмітив, що за період своєї діяльності у стінах санаторію своє здоров’я покращили тисячі малят краю. Він висловив щирі слова подяки колективу закладу за їх невтомну працю, велике і добре серце, любов до дітей та відмітив їх високий професіоналізм. А найменшим учасникам свята побажав міцного здоров’я, щастя, усмішок. Адже здорова дитина – це здорова нація.
     Відтак А. Сербайло виконав приємну місію, вручивши Почесну грамоту обласної ради за значні успіхи у справі оздоровлення дітей, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у реалізацію державного політики в галузі медицини та охорони здоров’я головному лікарю санаторію «Малятко» Галині Мороз.
     Метою цього свята стало привернення уваги громадськості, влади та бізнесової еліти до однієї з важливих медико-соціальних проблем сучасної педіатрії – дітей, які часто хворіють безпосередньо та до єдиного в області пульмонологічного санаторію.
     У рамках свята усі запрошені, гості, діти, а також їх батьки мали змогу взяти участь у найдовшому кривому танці разом із гуртом «Правиця». Таке дійство пройшло під егідою родинного свята «Дитячі забавлянки». Для малечі також було організовано танці, забави, ігри, співи.

Надія Сарана