20 вересня 2021

Закарпатському обласному краєзнавчому музею імені Тиводара Легоцького – 75!

Середа, 24 червня 2020, 13:00

Сьогодні, 24 червня, в Ужгороді відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 75-річчя заснування Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Тиводара Легоцького.

Привітати колектив музею – хранителів минувшини завітали заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, заступник голови ОДА Ольга Травіна, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло, митці, науковці та ін.

Відкрив свято директор закладу Василь Шеба, який розповів про історію музею, його здобутки і плани на перспективу. Він зокрема зазначив, що торік установа прийняла 300 тисяч відвідувачів і поповнила свою скарбничку на 5 млн грн. та  виступає невід’ємною складовою європейського музеєзнавства.

Петро Грицик, звертаючись до присутніх, найперше привітав  колектив музею від імені  голови облради Михайла Рівіса та усього депутатського корпусу, подякував за сумлінну працю  та побажав усім міцного здоров’я, особистого щастя, наснаги, наукових здобутків й успішної реалізації творчих задумів.

–        Завдяки професійності та відповідальності працівників музею, збережені безцінні реліквії та унікальні експонати, поповнюються його фонди. Щоденна невтомна праця, наукові та творчі здобутки сприяють піднесенню рівня культурного, духовного та освітнього розвитку нашого народу, заслуговують на щиру вдячність і визнання, – підкреслив Петро Васильович та доручив директору департаменту культури ОДА Оксані Бабунич зачитати вітання, яке надійшло на адресу колективу музею від Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Відтак, Петро Грицик виконав приємну місію та вручив спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» директору Комунального закладу «Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького» Закарпатської обласної ради Василю Шебі за багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток музейної справи краю та з нагоди 75-річчя від дня створення закладу.

Почесною грамотою Закарпатської облради нагороджено заступника директора музею з наукової роботи, голову Закарпатської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Михайла Делегана.

У рамках святкування відбулася презентація тематичної ювілейної виставки та відкриття виставки “Портрети природи” (автор – Степан Фаринець).

Пресслужба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору