Закарпатську спеціалізовану прокуратуру у сфері оборони Західного регіону очолив Олександр Федчишин

Нині його представив керівник Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Микола Мерет. Серед запрошених на представленні – голова Закарпатської облради Володимир Чубірко та в.о. голови ЗОВА Василь Іванчо. Спікер облради наголосив, що у нашому краї контрольована спокійна обстановка, де знайшли прихисток ВПО та можуть проходити реабілітацію військові. «Тож важливо і надалі зберігати ситуацію безпечною, відтак відповідальним структурам разом із правоохоронними органами не тільки реагувати миттєво, у разі потреби, а й проводити відповідну профілактику. Надважливе завдання – збереження миру, спокою, стабільності у Закарпатті», – наголосив В.Чубірко та висловив Олександру Федчишину підтримку від усього депутатського корпусу облради.

Зазначалося, що діяльність очільника Закарпатської спеціалізованої прокуратури буде спрямована на заходи із виявлення, викриття і припинення військових кримінальних правопорушень у нашому краї.