«Закарпатський музей народної архітектури та побуту» Закарпатської обласної ради оприлюднив обґрунтування закупівель

ДЕПАРТАМЕНТ  КУЛЬТУРИ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКАРПАТСЬКИЙ МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ» ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Ужгород, вул Капітульна 33а e-meil:uzhgorodskansen@ukr.net

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі висувних касет для зберігання творів живопису та шаф металевих, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів».

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія:

Комунальний заклад «Закарпатський музей народної архітектури та побуту» Закарпатської обласної ради; 02226292; Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Капітульна, 33а; юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015. 39130000-2. Офісні меблі (висувні касети для зберігання творів живопису (39131000-9), шафа металева (39130000-2)).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:

відкриті торги з особливостями, UA-2022-11-14-014694-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

1 106 238,00 грн.

Замовником визначено очікувану вартість закупівлі відповідно до умов грантової угоди Huskroua 1702/3.1/0040 від 30.09.2019 року.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик.

Замовником визначено технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, виходячи з особливостей музейних предметів та музейних колекцій, які наявні у замовника та збереження яких необхідно забезпечити.