Закарпатський політехнічний фаховий коледж передадуть у власність облради

Print Friendly, PDF & Email

Відповідний проект рішення сьогодні запропонувала на розгляд депутатів постійна комісія обласної ради з питань регіонального розвитку, комунального майна та приватизації.
 
У проекті, зокрема ідеться про надання згоди на прийняття із державної власності у власність територіальних громад майнового комплексу Закарпатського політехнічного коледжу у селищі Дубове Тячівського району.
 
Члени комісії також пропонують депутатам на сесії, що пройде у четвер 1 червня, погодити передачу окремого майна для потреб станції швидкої допомоги у селі косівська поляна на Рахівщині а також — передачу окремого медичного обладнання з обласної дитячої лікарні до медзакладів селищ Ясіня на Рахівщині та Вишково на Хустщині. Пропонується також передати від Агенства регіонального розвитку «Закарпаття» облради до Закарпатського Інституту післядипломної освіти 14 окулярів доповненої реальності.
 
Загалом комісія розглянула близько 13 питань, серед яких і пропозиція створення КУ «Центр підтримки та розвитку вівчарства» та інші.
 
У роботі комісії взяли участь Віктор Русин, Петро Станко, Йосип Борто, Ірина Мацепура, Мирослава Ливч, Зоя Темнохудова, заступник голови облради Василь Дем’янчук та спікер облради Володимир Чубірко.