Закарпаття матиме своїх амбасадорів

Print Friendly, PDF & Email

Із початку поточного тижня офіційно стартував проєкт націлений на пошук Амбасадорів Закарпаття. Ініціативу нині на брифінгу представили: перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови ОВА Василь Іванчо та директор профільного департаменту ОВА Тарас Триндяк, які входять до конкурсної комісії.
 
Наголошувалося, що Амбасадори Закарпатської області – це особи, які, використовуючи свій авторитет і професійні компетенції, сприятимуть покращення іміджу та престижу Закарпатської області. Також допомагатимуть розвитку інформаційної, економічної та культурної співпраці, розповсюджуватимуть ідеї інвестиційних можливостей краю на національному рівні та серед іноземних партнерів за кордоном.
 
Зазначалося, що заявку можуть подавати громадяни України або громадяни іноземних країн, що мають історичний зв’язок із Закарпаттям та прагнуть бути корисними у розвиткові Закарпаття. Особисті та професійні якості кандидатів на звання Амбасадор Закарпатської області: природжений комунікатор; представник ділових кіл; наявність лідерських якостей; впливова особа; авторитетність на національній та міжнародній аренах, досвід, репутація та свідомість у сфері професійної чи громадської діяльності.
 
Андрій Шекета наголосив, що у майбутньому важлива комунікація між цими людьми, адже така синергія талантів та ініціатив може дати вагомі результати. Посадовець підкреслив, що функції амбасадорів різноманітні та вони повинні генерувати ініціативи у розвитку міжнародної співпраці сфері науки, освіти, медицини, бізнесу, культури, спорту. Також амбасадори можуть бути залучені у ролі лобістів для роботи із закордонними партнерами у рамках проєктів тощо.
 
Під час зустрічі було розглянуто способи подання кандидатур на таке почесне звання: особиста заява та рекомендація від підприємства, установи чи організації. Кандидати повинні навести аргументи щодо доцільності присвоєння звання й подати документи, які підтверджують їхню особу, а також компетентність у тій чи іншій галузі, резюме й фотографії. Заявки подаються до департаменту економічного і регіонального розвитку ОВА до 1 грудня поточного року. Звання «Амбасадор Закарпатської області» надається на три роки.
 
Додаткову інформацію можна знайти на порталі «Допомога Закарпаття». Також на зустрічі було представлено логотип проєкту та ескіз значка, який носитимуть амбасадори.