Закарпаття отримало чергову партію допомоги від чеського краю Височина

Print Friendly, PDF & Email

Її сьогодні передала делегація на чолі зі Зденеком Кадлецом, головою крайового уряду Височини та головою Благодійного фонду “Віза”.

Зокрема, один автобус від партнерів отримала прикордонна служба у особі начальника Чопського прикордонного загону Руслана Цап’юка.

Другий автобус поїхав у Хустську громаду від партнера міста Ждяр-над-Сезавою краю Височина.
Крім того, партнери привезли допомогу у вигляді генераторів та інших речей і засобів.

Підтртмка стала можливою завдяки домовленостям під час останнього візиту делегації Закарпатської обласної ради до краю Височина у лютому поточного року.

“Висловлюємо подяку за гуманітарний вантаж гетьману краю Височина Вітезславу Шреку, керівнику його канцелярії Катерині Свободовій та Генеральному Консулу Чеської Республіки у Львові Давиду Нови. Очікуємо найближчим часом наступну партію допомоги від наших партнерів для гірських громад краю”, – повідомив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.