Закарпаття отримало чергову партію допомоги від чеських партнерів

Цього разу на адресу благодійного фонду «ВіЗа» гуманітарний вантаж надійшов від краю Височина та Краловоградецького краю.

Так у якості допомоги для Хустської міської ради від міста-партнера Ждяр-над-Сазаоу (край Височина, Чеська Республіка) заступнику Хустського міського голови Василю Сабадошу передано 12 генераторів, 9 насосів для відкачування нечистот та допоміжне обладнання.

Також від краю Височина Чеської Республіки для Полянської територіальної громади Руслан Ребриш, заступник Полянського сільського голови отримав три генератори різної потужності.

Крім того, суттєва гуманітарна допомога надійшла і для Комунального закладу вищої освіти «Академія культури і мистецтв» від Краловоградецького краю. Це два пасажирські автобуси на понад 40 місць. А також, від краю Височина — 5 холодильників для потреб внутрішньо переміщених осіб, котрі проживають у гуртожитку Академії.

Ще один предмет допомоги — пасажирський мікроавтобус буде передано на потреби військових.
Ректорка Академії культури і мистецтв Закарпаття й голова постійної комісії облради з питань культури, молодіжної та інформаційної політики, фізичної культури і спорту Наталія Шетеля зауважила, що допомога є як ніколи актуальною, адже Академія розширила свою діяльність і потребує транспорту для виїздів із концертною програмою.

«Висловлюємо щиру подяку нашому другу гетьману Краловоградецького краю Мартіну Червічеку за наданий транспорт та систематичну підтримку. А також — нашим партнерам із Височини: гетьману Вітєзславу Шреку та Зденеку Кадлецу, голові благодійного фонду VіZa і Катержині Свободовій, координаторці співпраці Краю Височина та Закарпатської області, які доставили вантаж. Цінуємо наше партнерство і продовжуємо співпрацю», — зауважив голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.

Пресслужба Закарпатської обласної ради