Закарпаття отримало ще 5 каміонів «гуманітарки» з Угорщини  

Print Friendly, PDF & Email

На Закарпаття прибуло 5 каміонів гуманітарної допомоги з від уряду Угорщини за програмою Hungary Helps (Угорщина допомагає) та угорської екуменічної служби. Про це повідомила депутат закарпатської обласної ради Єлизавета Біров.
 
Три вантажівки прибули цілеспрямовано на Закарпаття. Один із них – із медикаментами і два – з продуктами харчування та засобами гігієни, які доправлено на склад екуменічної служби у Берегово та будуть розподілені для потреб територіальних громад краю та окремих закладів, які приймають тимчасово переміщених українців. Ще по одній вантажівці аналогічної допомоги буде доправлено до Запоріжжя та Львова.
 
Вартість лише медичного вантажу, який прибув на Закарпаття, за словами депутатки, становить близько 210 мільйонів форинтів або понад півмільйона євро! Серед обладнання, яке передала Угорщина з резервного фонду – 600 штук інфузійних помп, перев’язуючий матеріал, укомплектовані медичні сумки, кровоспинні та болезнижуючі засоби і не тільки.
 
Зі слів Єлизавети Біров, окрім неї, до організації цієї допомоги долучилися депутати облради з фракції КМКС Йосип Борто та Гейза Гулачі. Депутатка впевнена, що це – не остання допомога від Hungary Helps і має намір звернутися до цієї організації знову з актуальними потребами для медичної галузі Закарпаття.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради