Закарпатці отримали відповіді на запитання щодо відключення електроенергії і не тільки

Print Friendly, PDF & Email

Голова облради та гендиректор ПрАТ «Закарпаттяобленерго» у прямому ефірі відразу кількох регіональних радіостанцій разом з генеральним директором ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Олександром Білаком відверто і без прикрас дали відповіді на запитання слухачів щодо відключення електроенергії і не тільки.
 
«Розуміємо втому і незручності від відключень. Пояснили, як доводяться ліміти для області, і як ми їх виконуємо. Яких споживачів у краї більше і на що це впливає. Завдяки яким факторам вдалося дати більше світла в оселі на свята і що нам всім потрібно робити, щоб його ставало більше. Чи потрібно освітлювати вулиці. Чи можуть генератори вирішити всі проблеми. Чи продається електроенергія закордон та кому вигідно роздмухувати цю тему», — прокоментував підсумки ефіру голова облради та додав:
«Знаємо, що є багато проблем із дотриманням графіків. Просимо й надалі повідомляти про них у чатбот https://t.me/zakarpatenergypower_bot, а також в органи самоврядування у ваших населених пунктах. Будемо все робити, щоб виправити ситуацію.
 
Разом із тим хочу подякувати усім закарпатцям за розуміння і підтримку. Повірте, енергетикам, військовій адміністрації це важливо чути, щоб вони могли продовжувати працювати для вас 24/7.
А головне – дякую хлопцям і дівчатам на фронті, які не дають просуватися ворогу. росія там програє, тому істерично бомбить цивільну інфраструктуру, намагаючись викликати невдоволення українців. Ми багато пройшли і багато змогли. Перемога близько!».
 
Під час прямого ефіру, окрім питань щодо електропостачання, прозвучало й запитання, адресоване голові Закарпатської облради щодо будівництва в області сміттєсортувального заводу. «Уже декілька років ведуться розмови про будівництво сміттєсортувального заводу. Чули, що ви займаєтеся цим питанням. Коли ж його, нарешті, побудують?», – запитала слухачка.
 
Спікер облради зазначив: «Майже цілий рік я не виходив із офісів у Будапешті, аби нарешті вирішити питання щодо будівництва сміттєсортувального заводу у с. Яноші, що на Берегівщині. Тож, днями Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА, співзасновником якого є Закарпатська облрада, отримало від Уряду Угорщини 915 млн форинтів на будівництво сміттєсортувального заводу. Разом із керівництвом обласної військової адміністрації та представниками місцевого самоврядування Берегівського району ми вибудували стратегію із впровадження цього інструменту у життя. Наше спільне завдання – реалізувати проєкт до кінця поточного року, побудувати завод і ввести його в експлуатацію. Це буде перший сміттєсортувальний завод на Закарпатті, який вирішить проблему 200 тисяч жителів і стане нашою візитівкою. Переконаний, що ця ініціатива буде впроваджена, відтак — зможемо так само вирішити “сміттєву” проблему і в інших громадах краю. Найголовніше – ми зараз демонструємо, що навіть у складних реаліях сьогодення, здатні вирішувати важливі питання, які актуальні не тільки на території нашої області. Адже сміття, яке несуть наші водні артерії у ріки Європи – це неприпустиме явище». Тож разом із міжнародними партнерами та місцевою владою маємо спільно взаємодіяти, щоб виконати намічені у цьому плані завдання.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради