16 жовтня 2021

Закарпатці стали другими в Україні на змаганнях з територіальної оборони!

Понеділок, 4 жовтня 2021, 17:24

Днями на Рівненському полігоні завершився загальноукраїнський конкурс на кращий стрілецький взвод територіальної оборони. За підсумками з’єднаний взвод 101-ї окремої бригади із Закарпатської області посів друге почесне місце.

Наші бійці показали кращі результати у відбитті нападу диверсійно-розвідувальної групи противника, веденні вогню, виявленню та знешкодженню вибухонебезпечних предметів і військовій топографії.

За кількістю виграних завдань, закарпатці стали беззаперечними переможцями, достойно представивши нашу область на загальноукраїнському рівні.

Керівництво та депутатський корпус облради щиро вітає наших військових з достойним виступом, який символічно збігся у часі з професійним святом — Днем територіальної оборони.

Пресслужба Закарпатської облради