Закарпатці відправили захисникам України великодні гостинці

Громадська організація «Волонтери Закарпаття» ініціювала збір гостинців для захисників України до Великодніх свят.

До події долучилися Закарпатська обласна рада, Закарпатська ОВА, Ужгородська міська рада та небайдужі ужгородці.

Зібрані Великодні паски, солодощі, та інші гастрономічні атрибути Великодня освятили сьогодні 21 квітня перед будівлею Закарпатської облради на площі Народній.

Всі учасники збору смаколиків об’єдналися у спільній молитві за Україну та наших захисників,я кі ведуть бої за свободу батьківщини.

Разом зі смаколиками до наших військових поїдуть і патріотичні малюнкаи й побажання від закарпатських діток.

«Прийміть цей скромний подарунок, який ми від щирого серця підготували для вас до світлого Великодня.

Бажаємо Вам сил, витримки, здоров’я й наснаги у боротьбі за незалежність нашої Батьківщини! А Вашим родинам — добробуту і сімейного затишку!

Бережіть себе! Ми серцем і душею з Вами», — побажав нашим воїнам голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.

Окрім гостинців, силами ОВА для підрозділу, у якому служать і двоє депутатів облради, було відправлено і бронежилети, аптечки та інші медзасоби та засоби захисту.

Пресслужба Закарпатської обласної ради