26 Февраль 2021

ЗАКАРПАТЬЕ DRUŽITIME ЕЩЕ С ДВУМЯ ЕВРОПЕЙСКИХ РЕГИОНОВ

Пятница, 12 Август 2011, 11:59

Наша область налагодить добросусідські відносини та підпише відповідний договір про співпрацю з двома європейськими регіонами – угорською областю Боршод-Абауй-Земплен та магістратом міста Відень. Соответствующие решения, утвержденные на очередной сессии Совета. Також депутати доручили голові обласної ради і голові обласної державної адміністрації підписати відповідні угоди про співробітництво.

Напомнить, в начале июня, Закарпатская делегация во главе с председателем областного Совета Иван Балогой, агитирует с рабочей поездкой побывал в Австрии. Під час зустрічі з керівником федеральної землі Відень пані Маріанною Клічка йшлося про підготовку масштабного договору між Закарпатською областю та магістратом Відня.

В кінці червня голова обласної ради Іван Балога в Ужгороді провів зустріч з головою ради загальних зборів угорської області Боршод-Абауй-Земплен Роландом Менді та депутатом угорського парламенту, головою комісії з питань євровідносин Рігардом Гирчіком під час якої було домовлено про налагодження дружніх стосунків між нашими регіонами. Угорці пропонують співпрацювати у таких сферах як протипаводковий захист, Строительство малых ГЭС, виноградарство и садоводство.

Сегодня Закарпатской области уже подписала соглашение о сотрудничестве с Košic′kim и Prâšìvs′kim samovrâdnimi края (Словакия), Площадь Soblč-/ Бич (Венгрия), Он расположен в Сату-Маре и Марамуреш (Румыния), Провинция Pìdkarpats′Kim (Польша) и район земле (Германия).

Саломе Romanenčuk,
Пресс-служба областного Совета

Дискурс(0)


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх