25 жовтня 2020

  • Вітання


    Шановні закарпатці!

    Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Закарпаття, Львівщина та Чернівеччина підписали декларацію про утворення неформальної платформи співпраці самоврядних регіональних органів Карпат

Неділя, 25 червня 2017, 16:15

У рамках Форуму місцевого розвитку, який проходив цими вихідними у Трускавці, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у робочій зустрічі керівників самоврядних органів Карпатських регіонів –  Львівської облради Олександра Ганущина та Чернівецької облради Івана Мунтяна. Серед учасників заходу також були виконавчий директор «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин та голова Свалявської райради, заступник голови Правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Мирослава Ливч.

Йшлося про посилення міжрегіональної співпраці для підвищення ефективності регіонального розвитку в Карпатах.

Як зауважив Олександр Ганущин, дуже важливо, щоб для Карпатського регіону була єдина макрорегіональна стратегія.

– Під час Форуму ми презентуємо Карпатську макрорегіональну стратегію Європейського Союзу. До цієї ініціативи ми залучаємо представників усіх держав, де розташовані Карпати. Також необхідний постійний діалог, насамперед самоврядних органів, для просування цієї ідеї, – зазначив він.

Його доповнив Михайло Рівіс, підкресливши:

– Такі зустрічі дуже потрібні, адже вони стають дискусійним майданчиком для обговорення перспектив посилення спроможностей органів місцевого самоврядування з питань забезпечення сталого розвитку територій, у тому числі використання механізмів співпраці самоврядних органів Закарпаття, Чернівеччини, Львівщини і закордонних партнерів у рамках програм міжнародної технічної допомоги.

Насамкінець, за підсумками засідання очільники трьох західних областей України підписали декларацію про утворення неформальної платформи співпраці самоврядних  регіональних органів Карпат.

– Таким чином ми декларуємо готовність постійної комунікації у рамках заходів, що проводяться на території наших регіонів задля посилення координації задля розвитку регіону Карпат, – резюмував Михайло Рівіс.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору