26 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Закарпаття розширює географічну співпрацю

Четверг, 23 Август 2018, 12:12

Незабаром буде підписана угода про партнерство між Закарпаттям та Бач-Кішкун (Венгрия).

На запрошення керівництва загальних Зборів області Бач-Кішкун (Венгрия) перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто та заступник голови ОДА Віктор Мікулін днями взяли участь у фестивалі з нагоди відзначення 650-річчя заснування м.Кечкемет.

Відтак господарі свята радо представили поважним гостям із Закарпаття унікальні можливості та цінності області Бач-Кішкун, в частности,, Рукоделие, гастрономічні продукти, туристичні визначні пам’ятки тощо.

Як зазначив Йосип Йосипович, під час виставки делегація із Закарпаття також представила свою рекламну туристичну продукцію про оздоровчі комплекси та бази відпочинку нашого краю, унікальні історичні місця. Багато хто із відвідувачів-угорців зацікавилися привабливими місцями, архітектурними пам’ятками, багатогранним колоритом Закарпаття та його мешканців. Кращі угорські та закарпатські художні колективи продемонстрували гостям дійства танцювальні та пісенні виступи.

В дополнение, відбулися офіційні зустрічі із керівництвом області Бач-Кішкун та мерії м.Кечкемет, де сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці двох регіонів та обласних міст – Ужгорода і Кечкемет.

Угорців, як досвідчених господарників у сфері тваринництва та рослинництва, насамперед цікавила співпраця у сільському господарстві, агрономії, зокрема виноградарство та виноробство, а також інтенсивне вирощування овочів і фруктів. Не оминули й напрямок розвитку туризму та обміну у сфері освіти, зокрема співпраця між вищими та середніми закладами освіти таких міст як: Ужгород, Берегово і Кечкемет. За результатами перемовин було домовлено, що під час найближчої зустрічі керівництва обох областей буде підписана угода про співпрацю між Закарпаттям та Бач-Кішкун про партнерство для поглиблення добросусідських відносин у соціально-економічній та культурно-гуманітарній сферах, — констатував Йосип Борто.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх