Засідала «екологічна» комісія облради

Print Friendly, PDF & Email

20 жовтня відбулося засідання постійної комісії Закарпатської облради з питань екології та використання природних ресурсів під головуванням Василя Якубця та за участі депутатів Степана Деркача, Івана Савка, Гейзи Гулачі, Василя Дем’янчука, Миколи Дербака, в.п. голови облради Василя Іванчо та заступника керівника виконавчого апарату – керуючого справами виконавчого апарату Юрія Гузинця.

На початку засідання члени комісії розглянули питання про затвердження проекту округу та зони санітарної охорони ділянки Косинського родовища.

Така ініціатива вноситься до розгляду у сесійній залі 28 жовтня. Відтак — було підтримано пропозицію головуючого винести на розгляд колег-депутатів зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської обласної ради на 2021-2023 роки. Також заступник голови комісії Степан Деркач висловив пропозицію заслухати на сесії обласної ради представників Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та Управління державного Агенства рибного господарства у Закарпатській області про виконання рішення облради №911 від 21.09.2017 «Про регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок у басейні р. Тиса в Закарпатській області». Насамперед ідеться про не завжди контрольований, на думку депутата, забір гравію у басейні Тиси.

Крім профільних, члени комісії розглянули й інші питання, пропоновані до порядку денного 4-ї сесії облради, щодо яких висловили зауваження та пропозиції.

Пресслужба Закарпатської обласної ради