07 грудня 2021

Засідала комісія облради з питань бюджету

Понеділок, 25 жовтня 2021, 16:25

У Закарпатській облраді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету під головуванням Івана Чубирка, за участі голови облради Олексія Петрова, заступника голови комісії Олександра Ледиди, секретаря — Михайла Лаби та членів комісії Володимира Паульо, Романа Сарая, Наталії Штефуци, Чабо Пийтера, Олексія Іванча та депутата облради Івана Синетара.

На початку засідання члени комісії розглянули питання щодо перерозподілу 847 тис грн на закупівлю ноутбуків для педагогічних працівників.

Ідеться про школи Баранинської, Довжанської, Керецьківської, Богданської, Виноградівської, Вишківської, Івановецької,  Кольчинської, Міжгірської, Пилипецької, Свалявської та Солотвинської територіальних громад.

Окрім цього, члени комісії пропонують на сесії облради затвердити збільшення обсягу доходів спецфонду обласного бюджету у сумі близько 30 млн грн на підтримку закладів охорони здоров’я області та на проведення заходів у цій же галузі.

Ідеться, зокрема, про виділення коштів на забезпечення централізованої подачі кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками.

На завершення депутати висловилися стосовно позапрофільних питань. У результаті всі питання, які виносяться на розгляд 4-ї сесії 28 жовтня 2021 року, комісія пропонувала до розгляду у сесійній залі.

Пресслужба Закарпатської облради