Засідала комісія з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення

У Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення під головуванням Ярослава Шукаля та за участю заступника голови обласної ради Дениса Мана, керуючої справами облради Мирослави Ливч, заступника голови Закарпатської ОДА Петра Добромільського, заступника голови комісії Івана Галамбіци, члена комісії Андріани Сушко та представників Департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації.

Комісія, зокрема, одноголосно рекомендувала до прийняття на сесії обласної ради питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги родині загиблого від кулі снайпера заступника командира 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади майора Максима Польового. Допомогу у розмірі 100 тис грн пропонується виділити відповідно до рішення Закарпатської обласної ради від 13 грудня 2018 року №1331 «Про Регіональну програму «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 – 2021 роки».

Члени комісії також розглянули заяву постраждалої від пожежі Йолани Гомокі, жительки села Шаланки Берегівського району у відповідності до тієї ж програми. Проаналізувавши наданий матеріал Департаментом соцзахисту ОДА, комісія вирішила пропонувати для затвердження на сесії облради питання щодо виділення пані Йолані одноразової допомоги у сумі 30 тис грн.

Також голова комісії Ярослав Шукаль виступив з ініціативою звернення від Закарпатської обласної ради до Держприкордонслужби та Державної митної служби України щодо запровадження електронних черг для проїзду через українсько-словацький кордон великогабаритного транспорту. Ініціатива стала результатом звернення до депутата далекобійників, які скаржаться на величезні черги на кордонах та тривале очікування перетину кордону.

Також депутати комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення обговорили кілька питань, які виносяться на розгляд пленарного засідання третьої сесії обласної ради VІІІ скликання.

Пресслужба Закарпатської обласної ради