Засідала комісія з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та землеустрою

У Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна, приватизації, агропромислового комплексу, розвитку села та землеустрою під головуванням Віктора Русина та за участі заступника голови комісії Василя Федурцьо, секретаря Івана Синетара, члена комісії Йосипа Борто та керівників профільних установ облради й ОДА.

Насамперед комісія обговорила пропоновану раніше до прийняття на сесії Стратегію управління об’єктами Закарпатської обласної ради, яку за дорученням і рекомендаціями комісії розробила КУ «Управління спільною власністю територіальних громад». Отож, комісія рекомендувала даний документ депутатам до  прийняття, за умови його попереднього розгляду на засіданні наглядової ради  КУ «Управління спільною власністю територіальних громад».

Розглянули і питання «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області». Згідно з цим Порядком, планується створити комісію за участю депутатів облради, яка б щорічно інспектувала діяльність комунальних установ ради та аналізувала ефективність їх роботи.

У цьому напрямку члени комісії пропонували до затвердження на сесії облради і питання про затвердження Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Закарпатської області та Положення про порядок проведення оцінки діяльності керівників таких підприємств.

Члени комісії також підтримали ініціативу створення Комунальної установи «Інформаційний освітній центр» Закарпатської обласної ради за умови, що штат цієї структури не перевищуватиме 6 чоловік.

Комісія також пропонувала до затвердження на сесії питання щодо надання згоди на списання індивідуально визначеного рухомого  майна з балансу комунальних закладів  Закарпатської обласної ради та ряд інших питань.

Пресслужба Закарпатської обласної ради