07 грудня 2021

Затверджено Регіональну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки

Понеділок, 28 грудня 2020, 11:44

На третьому пленарному засіданні першої сесії Закарпатської обласної ради депутати ухвалили рішення «Про Регіональну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2024 роки».

Програма реалізовуватиметься за напрямками:

• Фізичне виховання і проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчально-виховній сфері;
  • Масовий спорт серед різних категорій населення;
  • Розвиток дитячо-юнацького спорту;
  • Розвиток резервного спорту та спорту вищих досягнень;
  • Методично-організаційне, кадрове забезпечення та спортивно-медичний супровід галузі;
  • Матеріально-технічне та фінансове забезпечення;
  • Розвиток спортивної інфраструктури;
  • Інформаційно-пропагандистське забезпечення.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного та інших місцевих бюджетів, а також за рахунок залучення інших джерел, не заборонених законодавством. Орієнтовний обсяг її фінансування становить понад 184  млн грн.

Пресслужба облради