23 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Завдяки реалізації заходів обласної програми покращено забезпечення онкохворих необхідними медикаментами

Вторник, 23 Май 2017, 10:51

Про це йдеться в проекті рішення «Про результати виконання Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 года», який вноситься на розгляд депутатів облради.

Відповідальний виконавець програми — управління охорони здоров’я облдержадміністрації у пояснювальній записці зазначає, що найважливіші завдання виконані у звітному періоді. Забезпечені заходи поінформованості населення про ризики виникнення онкологічних захворювань; продовжено удосконалення реєстрації хворих на рак, досягнуті стабільні показники морфологічної верифікації злоякісних новоутворень та лікування хворих, стабілізація показників летальності хворих на протязі року з часу встановлення діагнозу, збільшення кількості пацієнтів, яки перебувають на обліку, часткове забезпечення пацієнтів медичними препаратами та засобами догляду, забезпечені медичними засобами профілактичні обстеження жінок з метою раннього виявлення раку молочної залози та шийки матки.

Фінансування заходів Програми здійснювалося відповідно до законодавства України, за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, а також коштів благодійних організацій та інших джерел не заборонених законодавством. Обсяг фінансування цієї Програми з державного, обласного та місцевих бюджетів визначається щороку виходячи з конкретних завдань та наявних коштів з урахуванням можливих доходів таких бюджетів.

Всього на Програму у 2016 році передбачалося, включая. из областного бюджета — 4437,1Тыс грн.. Фактично профінансовано торік з місцевого бюджету — 1910,0 Тыс грн..

Основними результативними показниками, які свідчать про ефективність виконання програми є показники своєчасної діагностики, летальності на протязі року з часу встановлення діагнозу, охоплення лікуванням, зростання контингенту хворих, що перебувають на обліку. За час виконання програми в області відмічено стабілізацію показників. Принимая во внимание , що заходи Державної програми профінансовані лише на 25%, виконання заходів обласної програми дозволило покращити забезпечення онкохворих медикаментами, медичними засобами.

Контрольний показник Програми боротьби з онкологічними захворюваннями до 2016 року становить на 2016 год – 55%. Основні причини несвоєчасної діагностики: 52,8% несвоєчасне звернення населення за медичною допомогою, відсутність організованих контингентів населення для профілактичних оглядів та скритий перебіг захворювання – 39%.

Прес-служба Закарпатської облради

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх