Завершилося перше пленарне засідання третьої сесії обласної ради VІII скликання

Print Friendly, PDF & Email

Депутати розглянули більше 20-ти питань, з яких — 7 звернення Закарпатської обласної ради до вищих органів влади, та озвучили 11 депутатських запитів.

Одним із перших рішень депутатів стало припинення процедури ліквідації Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

Також депутати прийняли звіт начальника обласного Управління ГУНП у Закарпатській області Ярослава Колесника про стан та результати боротьби зі злочинністю у краї за 2020 рік.

Відтак обласні обранці затвердили Програму безбар’єрного простору у Закарпатській о ласті на 2022-2024 роки з умовою внесення на наступному засіданні до неї змін, запропонованих депутатом Федором Шандором. 

Одноголосно було прийнято й рішення щодо підтримки обдарованої молоді через зміну умов оплати за навчання студентів із числа провідних спортсменів Закарпаття у закладах вищої освіти.

Депутати майже одноголосно підтримали і питання Про встановлення партнерських відносин між Закарпатською обласною радою (Україна) та Загальними зборами області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) на основі нещодавно підписаного меморандуму про співпрацю головою Закарпатської облради Олексієм Петровим та головою зборів області Саболч-Сатмар-Берег Угорщини Оскаром Шестаком.

За пропозицією фракцій «Команда Андрія Балоги» та «За майбутнє», депутати проголосували за внесення змін до рішення Закарпатської обласної ради від 07.12.2020 року №4 «Про лічильну комісію обласної ради».

Також обласні обранці більшістю голосів внесли зміни до рішення обласної ради від 9 грудня 2020 року №24 «Про постійні комісії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання».

Наостанок на першому пленарному засідання третьої сесії облради було прийнято ряд звернень. У тому числі — звернення Закарпатської обласної ради до ВРУ щодо прискорення прийняття  законопроєкту № 5599 від 02.06.2021, що стосується деолігархізації; звернення депутатів Закарпатської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного розгляду та прийняття постанови Кабінету Міністрів України ,,Питання реалізації пілотного проєкту організації управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску ,,Електронна черга перетину кордонуˮ та  звернення Закарпатської обласної ради щодо врегулювання ситуації, пов’язаної з діяльністю фондів, створених ГО «Товариство угорської культури Закарпаття» та ряд інших звернень і питань.

Пресслужба Закарпатської обласної ради