08 травня 2021

Завтра – друге пленарне засідання 12-ї сесії облради сьомого скликання

Середа, 26 вересня 2018, 16:11

У четвер, 27 вересня, у сесійній залі обласної ради відбудеться друге пленарне засідання 12-ї сесії сьомого скликання. На порядку денному – понад два десятка питань. Початок об 11 год.

У ході засідання обласні обранці розглянуть депутатські запити, погоджуватимуть ряд регіональних програм, вноситимуть зміни до них, зокрема – до Програми поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки; Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017 – 2018 роки; Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 – 2018 роки; Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву· та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2016 – 2020 роки тощо.

Серед питань – є невідкладні, які ініціює голова ОДА Геннадій Москаль, наприклад, «Про внесення змін до напрямків діяльності та  заходів на 2018 рік із виконання Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2017 – 2020 роки».

Також розглянуть та прийматимуть ряд звернень до вищих ешелонів влади, зокрема, до Верховної Ради України – щодо недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю на земельні ділянки, які надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин; до ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» – щодо сприяння відновленню діяльності філії «Виноградівський райавтодор» ДП «Закарпатоблавтодор» та інші.

Запрошуються представники ЗМІ.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору